Arī ar ierobežotām iespējām var strādāt un dzīvot laimīgi!

 info@smartwork.lv

Cilvēks ar invaliditāti ir tāds pats cilvēks kā pārējie, kurš vēlas mācīties un apgūt daudz noderīga, jauna un interesanta. Diemžēl Latvijā cilvēki ar invaliditāti saskaras ar izglītības pieejamības problēmām katru dienu un tikai ar gribasspēku var panākt, piemēram, iestāšanos augstskolā, lai apgūtu sapņu profesiju. Daudzkārt cilvēkiem izveidojas nepareizs viedoklis, ka, ja cilvēkam ir kustību traucējumi, tad ir arī garīgās attīstības traucējumi. Patiesībā starp cilvēkiem ar invaliditāti ir ļoti apņēmīgi un gudri cilvēki, kas ir pelnījuši tādas pašas izglītības iespējas kā pārējie.

Latvijā ir 60 speciālās skolas un 40 speciālās pirmsskolas iestādes, kuras finansē valsts. Mēs ļoti ceram, ka situācija saistībā ar izglītības iespējām un invalīdu apmācību uzlabosies, un būs plašākās, ērtākas un vieglākas iespējas apgūt augstskolas izglītību vai arī profesionālas apmācības.

Zemāk varat iepazīties ar specializētām, valsts apmaksātām apmācības iespējām līdz "SMARTWORK" apmācību uzsākšanai:

1) Valsts apmaksāta profesionālā vidējā izglītība Jūrmalā: https://www.siva.gov.lv/profesionala-vidusskola.html

2) Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) - koledža https://www.jurmala.lv/lv/izglitiba/augstaka_izglitiba/18525-socialas-integracijas-valsts-agentura-siva-koledza