Arī ar ierobežotām iespējām var strādāt un dzīvot laimīgi!

 info@smartwork.lv

Visiem cilvēkiem ar invaliditāti ir iespēja pieteikties uz valsts apmaksātu rehabilitāciju - Jūrmalā. Rehabilitācijas komplekss ir noderīgs un patīkams vienlaikus. Tajā ir iespēja uzlabot funkcionālu darbību, kā arī mazināt spriedzi problēmu rajonos. SIVA piedāvā rehabilitācijas procedūras, kā masažas, ūdens procedūras u.c., un dzīvošanu uz vietas, istabiņās , kā arī ēdināšana ir iekļauta pakalpojumā. Tāpat atrašanās vieta ir ļoti laba un nomierinoša, jo blakus atrodas pludmale, ko ieskauj priedes un svaigais priežu gaiss. Brīvā laikā iespējams doties pastaigās gar jūras krastu..

Sociālās integrācijas valsts aģentūra jeb SIVA personām ar invaliditāti papildus izglītības iespējām, par ko varat lasīt sadaļā "Apmācības", piedāvā valsts apmaksātu rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas iespēju . 

SIVA cilvēkiem ar invaliditāti piedāvā:

  • sniedz profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus;
  • sekmē dzīves kvalitātes uzlabošanu;
  • veicina fizisko un garīgo veselību;
  • nodrošina saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas;
  • veicina iekļaušanos darba tirgū;
  • attīsta saikni ar sabiedrību.

SIVA piedāvā plašu rehabilitācijas procedūru klāstu, sākot no vingrošanas kopā ar fizioterapeitu, beidzot ar dāžādām ūdens procedūrām, kā piemēram, baseinu, kurš ir aprīkots ar speciālu pacēlāju, lai cilvēks, kurš pārvietojas ratiņkrēslā, varētu piedalīties baseina nodarbībās. Procedūru plānu nosaka ārstējošais ārsts, uz vietas apskatot pacientu.

SIVA visas telpas un istabiņas ir aprīkotas ar speciāli pielāgotiem tehniskiem līdzekļiem, lai telpas būtu pieejamas jebkuram klientam ar funkcionāliem traucējumiem. Ir pieejami lifti un speciāli aprīkotas tualetes. Arī ēdināšana ietilpst pakalpojumā, un piemēram, cilvēkiem ar cukura diabētu, tiek izstrādāta speciāla ēdienkarte. 

Lai pieteiktos rehabilitācijai lūdzu sazināties : 

Kontakti
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Tālrunis: +371 67767045
Adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kā arī sīkāku informāciju varat atrast SIVA mājaslapā: 

https://www.siva.gov.lv/cilvekiem-ar-invaliditati-vai-prognozejamo-invaliditati.html